HAKKIMIZDA

 

Bugüne kadar birçok firmaya ve genç tasarımcıya stil-takı imalatı konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

 

"hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve başkalarına anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.Bizi farklı kılan Nelerdir !


"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."

 

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."

 

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."

 

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."En iyi Tasarlanmış ürün, En iyi Malzeme, En iyi İşçilik ve TABİKİ En uygun Fiyat.


Elbette kokana'yı farklı kılan tüm özellikler sadece bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda ürünlerimize ulaştığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 
kokana.com.tr 'da bulunan ürünler, ilgi ve ihtiyaçlara göre belirlenmiş farklı kültürel yapıdaki tasarımcılar ve moda moderatörlerinin seçimleriyle sizlerin karşısına gelmektedir. Kokana tüm ürünlerini farklı kategori ve alt kategoride sınıflandırılarak, önemli fiyat avantajları ile ziyaretçilerin beğenisine sunulmaktadır. Hedefimiz herkese ve her bütçeye uygun ürünler ulaştırmaktır. kokana yalnızca internet ortamında ürün pazarlamaktadır, fiziki satış noktaları mevcut değildir, bu sayede maliyetleri düşürerek, fiyat avantajı yakalamaktadır. 

 

 KOKANA